Nasze atuty

Zastanawiasz się nad tym, dlaczego warto podjąć z nami współpracę? Zajmujemy się produkcją materiałów budowlanych już od ponad 25 lat. Nasz bogaty asortyment to nie tylko styropian i chemia budowlana, ale także produkty specjalistyczne czy siatki do systemów ociepleń. Nasz skład mieszczący się w Bogucinie k/Fabianek to:

- możliwość negocjacji cen – oferujemy atrakcyjne zniżki na płyty styropianowe Termo Organika i kleje do styropianu i na inne produkty w przypadku zamówień hurtowych. Jeśli nasze ceny ci nie odpowiadają, skontaktuj się z nami, by wynegocjować inne warunki finansowe. 

- możliwość zamówień telefonicznych lub e-mailem – nie musisz osobiście przyjeżdżać do naszego składu budowlanego, ale możesz dokonać zamówienia farb zewnętrznych, zapraw murarskich i innych produktów w sposób, jaki odpowiada tobie. Zamówienia można składać zarówno poprzez telefon, jak i Internet o dowolnej porze.

- częste promocje atrakcyjnych towarów – chcesz kupić kleje do systemów ociepleń lub farby wewnętrzne po lepszej cenie niż u konkurencji? Oferujemy liczne promocje i zniżki na nasze produkty, dlatego sprawdzaj na bieżąco ofertę i ciesz się generowanymi oszczędnościami.

- korzystne rabaty dla stałych klientów – oferujemy rabaty dla osób, które powracają do nas regularnie by zakupić preparaty gruntujące, tynki mozaikowe, mineralne, akrylowe i silikonowe oraz inne produkty. Cenimy lojalność, dlatego jeśli chcesz korzystać z możliwości lepszych cen, zostań naszym stałym klientem.

- krótki czas oczekiwania na towary nietypowe – musisz zamówić materiały uzupełniające i inne nietypowe produkty, na które zazwyczaj trzeba bardzo długo czekać? W naszym składzie gwarantujemy krótki czas oczekiwania nawet na towary nietypowe, które nie są w stałej ofercie, dzięki temu nie będziesz generował opóźnień na budowie ani w trakcie remontów.

- bezpłatny transport przy dużych zamówieniach – jeśli zamawiasz lekki tynk cementowo-wapienny lub inne nasze produkty w znaczących ilościach, możesz liczyć na bezpłatny transport z naszej strony. Nie musisz dysponować własnym pojazdem, a nie wypożyczać go na czas dowozu. Skontaktuj się z nami, by ustalić szczegóły i dowiedzieć się, czy twoje zamówienie będzie bezpłatnie przetransportowane do wskazanego miejsca.